Korzyści dla Partnerów:

Ekspozycja marki i networking wśród liderów biznesu i kluczowych interesariuszy polskiej areny gospodarczo-biznesowej
Promocja w materiałach konferencyjnych – przed i w trakcie wydarzenia
Możliwość udziału w agendzie konferencji

Pakiety Sponsorskie:

POBIERZ ZOBACZ ONLINE

Partner Strategiczny:

Złoty Partner:

Srebni Partnerzy

Brązowi Partnerzy

Partnerzy:

Partnerzy Medialni:

Partnerzy

ABSL to wiodąca organizacja branżowa w regionie Europy Środkowo – Wschodniej zrzeszająca najważniejszych inwestorów z sektora nowoczesnych usług dla biznesu. ABSL jest platformą wymiany wiedzy, doświadczeń i dobrych praktyk wewnątrz branży. Organizacja zrzesza centra usług wspólnych (Shared Service Centers, SSC), outsourcingu procesów biznesowych (Business Process Outsourcing, BPO), outsourcingu IT (Information Technology Outsourcing, ITO), centra badawczo-rozwojowe (Research&Development, R&D) i firmy wspierające rozwój sektora. Obecnie Członkami ABSL jest ponad 130 globalnych firm.

Grupa KDPW (Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych oraz izba rozliczeniowa KDPW_CCP) zapewnia na polskim rynku kapitałowym sprawne funkcjonowanie nowoczesnej infrastruktury depozytowo – rozliczeniowej. KDPW jest centralną instytucją depozytowo – rozrachunkową, odpowiedzialną za rozrachunek transakcji zawartych na rynku regulowanym i w alternatywnym systemie obrotu (ASO) oraz prowadzenie centralnego depozytu papierów wartościowych. Jednocześnie realizuje szereg usług dla emitentów: pośredniczenie w wypłacie dywidendy dla akcjonariuszy, asymilację, zamianę, konwersję i podział akcji, realizację prawa poboru, obsługę walnych zgromadzeń. KDPW świadczy także usługę repozytorium transakcji (KDPW_TR), będącą odpowiedzią na unijne rozporządzenie EMIR. Obowiązek raportowania transakcji na instrumentach pochodnych dotyczy wszystkich przedsiębiorstw zawierających tego typu kontrakty. W 2013 r. Europejski Urząd Nadzoru Giełd i Papierów Wartościowych (ESMA) zarejestrował KDPW_TR jako jedno z pierwszych czterech w UE.
Jako agencja numerująca, KDPW nadaje kody LEI, niezbędne do raportowania transakcji na instrumentach pochodnych do repozytorium transakcji, identyfikujące podmioty zawierające transakcje. W listopadzie br. KDPW rozpoczął także nadawanie kodów FISN, identyfikujących w sposób jednoznaczny instrumenty finansowe na międzynarodowym rynku finansowym.
W związku z dostosowaniem polskiego rynku do standardów wprowadzonych w UE, KDPW w październiku br. zmienił dotychczasowy cykl rozrachunkowy z T+3 na cykl T+2. Skrócenie cyklu to dla inwestorów krótszy okres w zakresie finalizacji zawieranych transakcji, a dla uczestników Grupy KDPW skrócenie czasu utrzymywania depozytów zabezpieczających dla pozycji rozliczeniowych. W KDPW zaczęły się przygotowywania do europejskiej autoryzacji centralnego depozytu, na gruncie rozporządzenia CSDR, które potwierdzi spełnienie najwyższych unijnych standardów opisujących funkcjonowanie infrastruktury depozytowej.

Grupa Kapitałowa LOTOS to pionowo zintegrowany koncern naftowy, prowadzący działalność w zakresie wydobycia i przerobu ropy naftowej oraz dystrybucji i sprzedaży szerokiego asortymentu produktów naftowych. Działa na rynku hurtowym i detalicznym. Dodatkowo koncern jest czołowym producentem i dostawcą smarów, olejów silnikowych oraz asfaltów drogowych. Od czerwca 2005 r. firma jest notowana na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Grupa LOTOS prowadzi działalność biznesową w Polsce, w Norwegii oraz na Litwie, gdzie łącznie zatrudnia ok. 5000 pracowników.

Największy krajowy Bank i jedna z najsilniejszych instytucji finansowych w regionie, spółka krajowa z największą wartością akcji w wolnym obrocie na GPW – skutecznie zwiększa konkurencyjność polskiej gospodarki. To wiarygodna, stabilna i bezpieczna instytucja, której zaufało kilka milionów klientów. Działalność Banku oparta jest na trzech filarach: bankowości detalicznej, korporacyjnej i inwestycyjnej. Mimo odmiennej specyfiki każdego z tych obszarów łączy je maksymalna koncentracja na potrzebach klientów i zapewnieniu im obsługi najwyższej jakości. Bank sukcesywne inwestuje w nowoczesne procesy, wprowadzając na rynek nowatorskie usługi i rozwiązania technologiczne zmieniając sektor finansowy. Atrakcyjność oferty oraz obsługa sprawiają, iż logo „PKO Bank Polski” jest gwarancją trafnego wyboru partnera, który nie tylko dostarcza produktów i usług na miarę XXI wieku, ale także aktywnie wspiera w podejmowaniu finansowych i biznesowych decyzji.

Sygnity S.A. jest czołowym dostawcą rozwiązań informatycznych w Polsce. Działa na rynku od ponad 24 lat. Spółka oferuje rozwiązania własne oraz czołowych międzynarodowych firm IT. Świadczy pełen zakres usług od konsultingowych, poprzez produkcję i wdrażanie oprogramowania, integrację rozwiązań, do outsourcingu projektów informatycznych. Sygnity działa we wszystkich najważniejszych sektorach gospodarki oraz instytucjach administracji publicznej. Więcej informacji na stronie www.sygnity.pl

Ośrodek dialogu i analiz THINKTANK to platforma wymiany wiedzy i doświadczeń dla liderów i menedżerów. Działa wokół magazynu „THINKTANK” i klubu THINKTANK Society. Koncentruje się na zagadnieniach zarządzania, przywództwa, przedsiębiorczości i polityk publicznych w Polsce. Prowadzi badania, wydaje raporty, organizuje konferencje.